مراسم TVN10 Awards 2016

مراسم TVN10 Awards 2016

مراسم TVN10 Awards 2016

عنوان : مراسم TVN10 Awards 2016
ژانر : Awards
تعداد پارت : 3
تاریخ پخش : 2016
زبان : کره ای
محصول : کره جنوبی

توضیحات مراسم :

این جشنواره مراسمی است برای اهدای جوایز به برترین سریال های کره ای که در طول یک سال از تلوزیون کره جنوبی پخش میشود . تمام سریال های شبکه هایی چون SBS و KBS و MBC و TVN و JTBC و OCN و …. در این جشنواره مورد نقد و بررسی قرار می گیرند . این برنامه از سال ۲۰۰۷ تاکنون در ماه اکتبر برگزار می شود .

دانلود از سرور آپلودبوی – UploadBOy

Tvn10 Awards.E01.HDTV.H264.540p.mkv – 298.2 MB
Tvn10 Awards.E02.HDTV.H264.540p.mkv – 589.7 MB
Tvn10 Awards.E03.HDTV.H264.540p.mkv – 651.2 MB

——————————————————————–

کافه دراما

——————————————————————–

اسامی کاندیدها و برندگان جشنواره TVN10 Awards 2016
?Content Grand Prize (Daesang):
Award Winner: (“Reply 1988”)

?Individual Grand Prize (Daesang):
Award Winner: Cho Jin-Woong (“Signal”)

?Best Actor:
Award Winner: Lee Sung-Min (“Misaeng”)
Nominees:
Lee Sung-Min (“Misaeng”)
Lee Je-Hoon (“Signal”)
Eric (“Another Miss Oh”)
Cho Jin-Woong (“Signal”)
Sung Dong-Il (“Reply 1988”)

?Best Actress:
Award Winner: Kim Hye-Soo (“Signal”)
Nominees:
Ko Hyun-Jung (“Dear My Friends”)
Kim Hye-Soo (“Signal”)
Choi Ji-Woo (“Second Time Twenty Years Old”)
Ko Du-Shim (“Dear My Friends”)
Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)

?Made in tvN Actor:
Award Winner: Seo In-Guk (“Reply 1997”)
Nominees:
Ryoo Joon-Yeol (“Reply 1988”)
Park Bo-Gum (“Reply 1988”)
Seo Kang-Joon(“Cheese in the Trap”)
Seo In-Guk (“Reply 1997”)
Siwan (“Misaeng”)
Jung Woo (“Reply 1994”)

?Made in tvN Actress:
Award Winner: Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Nominees:
Kang So-Ra (“Misaeng”)
Go Ara (“Reply 1994”)
Kim Hyun-Sook (“Rude Miss Young-Ae”)
Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Jung Eun-Ji (“Reply 1997”)
Hyeri (“Reply 1988”)

?Scene Stealer Actor:
Award Winner: Kim Sung-Kyun (“Reply 1988”)
Nominees:
Kang Ha-Neul (“Misaeng”)
Kim Sung-Kyun (“Reply 1988”)
Kim Ji-Suk (“Another Miss Oh”)
Byun Yo-Han (“Misaeng”)
Lee Dong-Hwi (“Reply 1988”)
Jang Hyun-Sung (“Signal”)

?Scene Stealer Actress:
Award Winner: Ra Mi-Ran (“Reply 1988”)
Nominees:
Ra Mi-Ran (“Reply 1988”)
Lee Il-Hwa (“Reply 1988”)
Ye Ji-Won (“Another Miss Oh”)
Kim Sun-Young (“Reply 1988”)
Kim Mi-Kyung (“Another Miss Oh”)

?Popular Actor and Actress Award:
Award Winner: Ryoo Joon-Yeol (“Reply 1988”) / Hyeri (“Reply 1988”)

Best Kiss Award:
Award Winner: Seo In-Guk & Jung Eun-Ji (“Reply 1997”)

?Perfect Attendance Award:
Award Winner: Kim Hyun-Sook (“Rude Miss Young-Ae”)

?Two Star Award:
Award Winner: Cho Jung-Seok (“Oh My Ghost”) & (“Youth over Flowers”)

?tvN Asia Award:
Award Winner: Park Bo-Gum

?PD’s Choice Award:
Award Winner: Lee Je-Hoon (“Signal”)

?Special Acting Award:
Award Winner: Sung Dong-Il

?Romantic Comedy King:
Award Winner: Eric (“Another Miss Oh”)
Nominees:
Eric (“Another Miss Oh”)
Park Seo-Joon (“Witch’s Romance”)
Sung Joon (“I Need Romance 3”)
Cho Jung-Seok (“Oh My Ghost”)
Yoon Doo-Joon (“Let’s Eat 2”)

?Romantic Comedy Queen:
Award Winner: Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Nominees:
Park Bo-Young (“Oh My Ghost”)
Jung Yu-Mi (“I Need Romance 2”)
Seo Hyun-Jin (“Another Miss Oh”)
Park Shin-Hye (“Flower Boy Next Door”)
Yoo In-Na (“Queen In-Hyun’s Man”)

?Content Main Prize:
Award Winner: (“Misaeng”) / (“Dear My Friends”) / (“Rude Miss Young-Ae”) / (“Nine: Nine Times Time Travel”) / (“Another Miss Oh”) / (“Oh My Ghost”) / (“Signal”) / (“Reply 1997”) / (“Reply 1994”) / (“Reply 1988”)

?Nominees and Winners (Entertainment):
Content Grand Prize (Daesang)
Award Winner: (“Three Meals A Day: Fishing Village”)

?Grand Prize (Daesang):
Award Winner: Lee Seo-Jin (“Three Meals A Day”/”Grandpas Over Flowers”)

?Best MC:
Award Winner: Shin Dong-Yub

?Best Male Comedian:
Award Winner: Yang Se-Hyung (“Comedy Big League”)

?Best Female Comedian:
Award Winner: Ahn Young-Mi (“Comedy Big League”) & (“Saturday Night Live Korea”)

?Made in tvN Male Entertainer:
Award Winner: Son Ho-Jun (“Three Meals A Day: Fishing Village”)

?Made in tvN Female Entertainer:
Award Winner: Kim Seul-Gi (“Saturday Night Live Korea”)

?Exertive Entertainer Award:
Award Winner: Kwon Hyuk-Soo (“Saturday Night Live Korea”)

?Perfect Attendance Award:
Award Winner: Lee Young-Ja (“Taxi”)

Arirangfa, [10.10.16 00:40]
?PD’s Choice Award:
Award Winner: Jung Sang-Hoon (“Saturday Night Live Korea”)

?Entertainment Icon:
Award Winner: Lee Soon-Jae & Shin Goo & Park Geun-Hyung & Baek Il-Seob (“Grandpas Over Flowers”)

?Content Main Prize:
Award Winner: (“Three Meals a Day”) / (“Grandpas Over Flowers”) / (“New Journey to the West”) / (“Saturday Night Live Korea”) / (“Roller Coaster”) / (“Comedy Big League”) / (“Martian Virus”) / (“The Genius”) / (“Problematic Men”) / (“House Cook Master Baek”)

دیدگاه خود را بگذارید

  • Farzad 28 آوریل 2021

    سلام تلگرام ندارید؟ میخواستم یک موضوع مهم رو بهتون بگم

    • adminمدیر 28 آوریل 2021

      سلام @mario8344

  • NINA 28 آوریل 2021

    سلام میشه آپلود بوی رو رفرش کنین؟

    • adminمدیر 28 آوریل 2021

      اصلاح شد